Skorzystaj dzisiaj. Oferta LIMITOWANA!

Przejdź świadomą transformacje
„od małego do wielkiego’’

„Jak zmienić swoje przekonania i zacząć żyć na swoich warunkach. Praca i finanse”

Poznaj ponad 130 wspierających i ponad 100 blokujących przekonań, o których nawet nie wiesz, że wpływają na Twój progres.
Zastosuj 10 skutecznych narzędzi zmiany przekonań i przekonaj się, jak łatwo życie może zmienić się z dnia na dzień.

Przygotowałam przewodnik po przekonaniach, dzięki któremu krok po kroku...

png

Co znajdziesz w Przewodniku po przekonaniach?

ODPOWIEDZI NA NURTUJĄCE PYTANIA

Dużo mówi się o przekonaniach, ale nie mamy wiedzy jak powstają oraz jak wpływają na nasze życie. Tu odkryjesz prawdę o sobie i swoich przekonaniach. Zobaczysz które Cię prowadzą przez życie, a które blokują powodując stagnacje. 😉

SEKRETNĄ WIEDZĘ o PRZEKONANIACH

Poznasz definicję przekonania i sposoby jego powstawania. Zobaczysz na jakie obszary mają wpływ i jak można nimi zarządzać. Poznasz listę tych, które Cię wspierają lub blokują w rozwoju.

SPRAWDZONE METODY ZMIANY PRZEKONAŃ

Dowiesz się, jakimi narzędziami najszybciej możemy przekonania zmienić lub wzmocnić. Poznasz proste metody, do zastosowania w domu i wybierzesz dla siebie takie, które są najbardziej zgodne z Tobą.

przekonania_finanse

Ale najpierw ostrzeżenie...

Zarządzanie swoim życiem wymaga mistrzowskich umiejętności. Na co dzień nie mamy do tego głowy. Ale też samemu trudno jest dokonać analizy, co jeszcze możemy usprawnić albo czego nie wzięliśmy pod uwagę, jak nie mamy wzorca. 

Podzieliłam Workbooki na dwie części „Jak zmienić swoje przekonania i zacząć żyć w obfitości. Praca i finanse.’’ pokazując przekonania wspierające i blokujące. Te przewodniki nie są o tym, jak siedząc na kanapie zarobić fortunę!

Czy ten Przewodnik zmieni Twoje życie dzisiaj? Na to odpowiem już teraz. NIE WIEM! 

Zmiana jest jak pieczenie ciasta. Im więcej razy go zrobisz, tym będzie bardziej doskonałe. Jakiej jakości produkty zastosujesz, taki będzie smak. Czas, powtarzalność i jakość Twojej pracy spowoduje, że dostaniesz „mistrzowskie danie’’’. Aby coś się zadziało, musisz zamieniać, eksperymentować, wyrzucać… z odwagą.

Ten Przewodnik pozwoli Ci zrobić pierwszy krok do zmiany, czyli przyjrzeć się swoim przekonaniom, zmienić je i zacząć świadomie podejmować inne, wspierające decyzje.

Zmiana myślenia, zmienia świat!

Odkryłam parę lat temu, że podświadomość ma inne zdanie na wiele tematów niż my. To co chcemy, co myślimy, a to co robimy – to różne światy. To się dzieje poza nami – poza świadomym umysłem. Jest to najczęstszy powód stagnacji w pracy i w życiu prywatnym każdego z nas. 

I dlatego szukałam pomocy, testowałam rozwiązania, gromadziłam narzędzia i…

przyszła pora, aby uwolnić z szuflady z przepisami mojego 55-stronicowego,
ale pełnego merytorycznego miąższu Przewodnika i podzielić się tym „świętym Graalem” z Tobą. 

Moje narzędzia to nie są książki do czytania, tylko receptury do stosowania.
W końcu bycie restauratorem zostaje na całe życie 😉

Ostrzegam! Ten workbook jest dla ludzi wytrwałych, głodnych wiedzy, szanujących jakość produktu i smakujących menu rozwoju osobistego. Ale przede wszystkim dla tych, którzy nie boją się dokonać w swoim życiu radykalnych i spektakularnych zmian.

 

To nie jest jakaś nonsensowna „teoria”. Pracuję z przekonaniami różnymi metodami od kilku lat.

I z doświadczenia wiem, że bez tych bezszczelnie skutecznych metod, nikt by nie zbudował nowej wersji siebie. Moje narzędzia umożliwiają nawet początkującym wygrywać ze swoimi demonami.  Zacznij od dzisiaj!

Poznaj autorkę workbooka

Ewa Skrobańska - Mentor biznesowy

ŁĄCZĘ NAUKĘ Z DOŚWIADCZENIEM

ewanizio statuetka lider jpg
lider marka ewanizio e png
statuetka ewanizio png

Sprawdź, co mówią o mnie klientki i klienci:

Dzięku temu e-bookowi, odkryjesz swoje przekonania i je zmienisz:

1

Zrobisz test prawdy w 10-ciu najważniejszych obszarach Twojego życia

3

Obliczysz iloraz swojej samooceny

5

Poznasz swoje aktualne poczucie sukcesu i zmienisz termostat finansowy

7

Przeanalizujesz ponad 230 przekonań

9

Wybierzesz te przekonania, które Cię dzisiaj nie wspierają

11

Wybierzesz te przekonania, które wymagają wzmocnienia

13

Poznasz 10 najskuteczniejszych narzędzi do zmiany przekonań

15

Wybierzesz te metody, które najbardziej do Ciebie przemawiają

17

Zmienisz swoje przekonania i zaczniesz cieszyć się nowym, odważnym i jakościowym życiem

GDY PRZECZYTASZ MOJEGO E-BOOKA I WDROŻYSZ ZMIANY…

Zaczniesz samodzielnie zarządzać swoim życiem. Podejmować własne, odważne decyzje. Dostaniesz skrzydeł do zmian. I niezależnie od tego, gdzie zaczynasz – nawet jeśli jesteś na samym początku drogi – odzyskasz władze nad swoim umysłem. To pomoże Ci przejść transformację od relacji po finanse.

Ludzie szukają rozwiązania na chaos wokół siebie w świecie zewnętrznym.
Ale to zwykłe kłamstwo. To, w co wierzysz filtruje Twoją percepcję.

Widzisz i czujesz to, w co wierzysz. Nieświadomie usuwasz informacje, w które nie wierzysz i które wydają Ci się nieznaczące. A one mogą być ważne.

To Ty jesteś twórcą swojego życia. Czy może oddałeś tę władzę komuś innemu? Może sobie z przeszłości? Dlatego problemem nie jest otoczenie, a brak wiedzy, zrozumienia mechanizmów działania podświadomości i odpowiednich narzędzi. To Ty pozwalasz na to wszystko, co dzieje się w Twojej codzienności.

Przez ostatnie kilkanaście lat tworząc biznesy i startupy, obserwowałam, jak ludzie nieudolnie próbują przebić się na rynku wierząc, że wystarczy mieć produkt lub usługę i klienci sami się pojawią. Jakość Twoich usług, kompetencje czy produkt nie ma znaczenia, dopóki nie wyjdziesz ze swoich ograniczeń, nie pokażesz  się światu odważnie podejmując decyzje.

Dlatego zaraz poznasz 10 najważniejszych obszarów swojego życia, które musisz przeanalizować, aby wiedzieć gdzie jesteś TERAZ! Zobaczysz też, gdzie możesz być. Ten obszar, którego jeszcze nie kontrolujesz w pełni, to ten od którego ucieka Twoja podświadomość.

Zmiana przekonań w tym właśnie obszarze, to jest to, czego dzisiaj potrzebujesz, ten „święty GRALL”, który czeka na odnalezienie, aby doprowadzić Cię do Twojego marzenia.

KUP PRZEWODNIK TERAZ a otrzymasz wszystko czego potrzebujesz na SZYBKI START

Od kilkunastu tworzę własne własne biznesy, ale też pomagam je tworzyć innym Przedsiębiorcom. Nie pisze tego, żeby się chwalić.

Zrozum jedną rzecz. Nie liczy się „pozytywne myślenie” i podejście „ja wiem lepiej”. Aby zbudować stabilną przyszłość musisz działać INACZEJ, niż dotychczas.

Teraz możesz poznać procesy działania Twojej podświadomości. Powinieneś systematycznie eliminować blokady, które Cię ograniczają w drodze na szczyt. Aby to zrobić, musisz wiedzieć, gdzie szukać. Następnie zamienić blokujące przekonania na wspierające – gotową instrukcje dostajesz w Podręczniku.

Kiedy wprowadzisz w życie nowe przekonania, zadzieje się magia. Wykorzystasz uzyskaną wiedzę krok po kroku i zaczniesz działać skutecznie, nawet nie wiesz, kiedy będzie to automat.

I jeśli nie brakuje Ci odwagi i systematyczności, dzięki analizie przekonań jakie znajdziesz TUTAJ, zapewnisz sobie taką przyszłość, o jakiej zawsze marzyłeś.

Cały trik „zmiany przekonań” wymaga jednorazowej analizy stanu obecnego, zastosowaniu gotowych narzędzi zmiany przekonań i rozpoczęcie oszałamiającego życia.

Koniec z „czekaniem na zbawienie”. Zastanawianiem się co mam zrobić, co muszę wiedzieć, ile tego jest i czy wszystko wziąłem pod uwagę.

Wykorzystaj CHECKLISTY ponad 230 przekonań i przetestowane przez tysiące osób metody, by z marszu ruszyć i być na mecie swoich marzeń.

Proste techniki „małych kroków” spowodują, że będziesz bardziej pewny siebie, odważny i skuteczny. Odkryjesz „luki” czyli niewspierające Cię przekonania. które nie pozwalają Ci iść do przodu w takim tempie, jak byś chciał.

Szybko rozpoznasz dlaczego ludzie Ci nie ufają. Najpierw Ty musisz zaufać sobie. Następnie dokonując kosmetycznych zmian doprowadzisz swoje życie do perfekcji. Ludzie zaczną Cię szanować i traktować jako markę i eksperta.

Wszystko czego POTRZEBUJESZ do ZMIANY PRZEKONAŃ, znajdziesz w pakiecie!

okładka samoocena
sklep okładki
lista przekonania okladka
sklep okładki

TEST SAMOOCENY i POCZUCIA SUKCESU

NOWY TERMOSTAT FINANSOWY

CHECKLISTA PONAD 
230 PRZEKONAŃ

10 NARZĘDZI ZMIANY PRZEKONAŃ

Otrzymasz również 3 BONUSY, 

aby osiągnąć szybsze rezultaty!

misja wizja x png

BONUS #1 - Przewodnik po misji i wizji

Poznaj misje i wizje największych polskich i światowych marek firmowych i osobistych. Misja firmy to szkielet, kierunek działań. Pomaga zarządzać firmą, skupiając ludzi wokół głównego celu. DLACZEGO istniejemy? To wewnętrzna marketingowa mantra wykorzystywana w komunikacji. Wykorzystując siłę misji, budujemy markę silną i rozpoznawalną.
Te inspiracje z wielu branż pozwolą Ci stworzyć misję i wizję w 30 minut.

kompetencje przyszlosci x png

BONUS #2 - Kompetencje przyszłości

Kompetencje to zdolność do podejmowania określonych działań, czyli zastosowania w praktyce wszystkiego, czego wcześniej się nauczyliśmy. Odpowiadają za nasze nastawienie do pracy, styl współpracy z innymi ludźmi, chęć zdobywania nowej wiedzy, czy sposób radzenia sobie z przeszkodami. Na podstawie załączonej listy 115 kompetencji w 23 obszarach życiowych, określisz swoje obecne kompetencje i wyznaczysz kierunek rozwoju.

koło-zycia

BONUS #3 - Ocena swojego życia

Produkt jest mapą życia. Pozwoli Ci samodzielnie dokonać wstępnego audytu. Zobaczysz, gdzie jesteś teraz, czego potrzebujesz, aby się rozwijać i budować nową teraźniejszość. Poznasz i dokonasz analizy 12-stu ważnych obszarów życiowych, o których do teraz nie myślałeś, a które wpływają na Ciebie każdego dnia. Workbook „Ocena swojego życia’’ to narzędzie, które pokazuje, gdzie możesz być i prowadzi do stworzenia szczęśliwego życia, dającego radość i spełnienie.

Wybierz swój produkt transformacji:

„Jak zmienić swoje przekonania i zacząć żyć w obfitości. Praca i finanse”

PRZEKONANIA WSPIERAJĄCE

część 1

99 zł

Wartość bonusów: 147 zł

Łączna wartość pakietu: 446 zł

PAKIET WSPIERAJĄCE I BLOKUJĄCE PRZEKONANIA

część 1 i 2

149 zł

Wartość bonusów: 147 zł

Łączna wartość pakietu: 599 zł

PRZEKONANIA BLOKUJĄCE

część 2

99 zł

Wartość bonusów: 147 zł

Łączna wartość pakietu: 446 zł

Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz.

GWARANCJA SATYSFAKCJI albo ZWROT PIENIĘDZY!

guarantee JPG

Wiem, że moje produkty realnie zmieniają ludziom życie. Dlatego mogę dawać śmiałe gwarancje.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu lub bez powodu uznasz, że ten produkt nie zmienił Twojego życia w ciągu 30-dni… A efekty nie przerosną Twoich oczekiwać to napisz do mnie, a zwrócę Ci wszystkie Twoje pieniądze i możesz sobie zostawić ten produkt.

Wiem, że ta gwarancja jest szalona …ale wierzę w Twoją uczciwość.

Nie mam powodu, aby Ci nie ufać i wiem, że jeśli zaczniesz działać i budować swoją markę świadomie to będziesz mi wdzięczny i nie poprosisz o zwrot.

Dla mnie to proste i oczywiste, jak to, że jestem kobietą.

kreatorka marek konsultacje e x png

PS. Ta oferta przepadnie…Nie przepadnie. Nie będę naciskała, że musisz kupić tu i teraz. Ale ostrzegam, że lubię robić testy i jeśli wrócisz tutaj jutro to cena może być dużo wyższa.

PPS. Pamiętaj, że masz tak silną gwarancję, że nic nie ryzykujesz w tym momencie… bo zawsze możesz poprosić o zwrot i zachować ten produkt.