Szukaj
Close this search box.

nic wielkiego nie powstaje samotnie

Kreuję marki osobiste, firmowe i produktowe. Tego właśnie uczę swoich klientów. Nie „prowadzenia” firmy, a skutecznego zarządzania biznesem poprzez markę. To marka sprzedaje, a nie ludzie.

POMAGAM ZMIENIAĆ ŚWIAT NA LEPSZE POPRZEZ BUDOWANIE ETYCZNEGO i DOCHODOWEGO BIZNESU W OPARCIU O SPRAWDZONY AUTORSKI PRODUKT "BIBLIA MARKI".

Od ponad 10 lat tworzę własne marki oraz doradzałam klientom, jak zrobić to dobrze. Czego nauczy o marce nauczyciel, który sam nie stworzył rozpoznawalnych marek? Zależało mi na stworzeniu produktu, który zapewni pomoc przedsiębiorcom na większą skalę. Z którego będzie mógł skorzystać każdy, kto ma taką potrzebę, oszczędzając czas i pieniądze. Moim celem jest, by Biblia Marki ® dostarczyła cennej wiedzy każdemu, kto chce stworzyć swoją markę osobistą lub firmową, zbudować skalowalny biznes i doświadczyć wolności finansowej.

Ewa Nizio Marka osobista

Chcesz być marką PRO?

Nie wiesz od czego zacząć?

W 30 minut poznasz 15 obszarów które musisz monitorować, aby skutecznie zarządzać swoją marką i zrobisz audyt swojej marki!

Gotowe narzędzia, aby zacząć działać!

Poznasz metody budowania skutecznej marki już podczas jednej konsultacji

Jeśli uważasz, że życie jest skomplikowane – to takie będzie. Jeśli uważasz, że każdy biznes można prowadzić bez zapierdolingu – to masz 100% racji!

WierzĘ, że jesteś tutaj, bo szukasz recepty na bycie osobĄ wolnĄ i niezależnĄ

Właśnie masz przed sobą kobietę, która pomoże Ci taką ścieżkę zrealizować.

Jesteś we właściwym miejscu, aby pozyskać sprawdzoną wiedzę w empatycznym środowisku. Nauczyć się systemów zarządzania, które traktują człowieka jako istotę wielowymiarową! Wypełnić swoją unikalną rolę, ścieżkę kariery i misję. Wielkość najlepiej osiągać z wielkimi! Zapraszam Cię do mojego świata rozwoju osobistego i biznesu użytecznego dla świata. Nie tylko dlatego, że zawodowo zajmuję się tym już 25 lat, ale też, dlatego, że mam w tym konkretne rezultaty, o których możesz przeczytać w zakładce O mnie.

Świat jest zbyt złożony, by podbijać go w pojedynkę. Chcę poznać Cię bliżej, dlatego zachęcam Cię do zapisu na Newsletter lub też dołączenia na mój profil na Facebooku, gdzie dzielę się swoją duchowo-biznesową codziennością.

Powodzenia!

ŁĄCZĘ NAUKĘ Z DOŚWIADCZENIEM

 • Mam 25 lat doświadczenia zawodowego
 • Ponad 8 lat jestem mentorem m.in. w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i EMCC
 • Ponad 10 lat prowadzę własne biznesy – jestem przedsiębiorcą
 • Stworzyłam z sukcesem własne rozpoznawalne marki: White Marlin, Zoni, WuWu, DeClinic, Radio Bajka – nie jestem teoretykiem 😉
 • Mam wiedzę z wielu branż – bankowość, finanse, IT, zarządzanie, media, gastronomia, medycyna, beauty, nowe technologie
 • Podchodzę do biznesu holistycznie i strategicznie
 • Prowadzę eksperckiego bloga biznesowo – duchowego
 • Napisałam ponad 100 artykułów
 • Przeprowadziłam ponad 5000h konsultacji
 • Napisałam 500+ procedur

Urodzić siĘ na świecie, który nie wierzy w Twój potencjaŁ, nie daje Ci możliwości, ani Łatwej drogi do rozwoju, a mimo to być w stanie spojrzeć i wyobrazić sobie go innym i zaskoczyć go wŁasnĄ transformacjĄ.

MANIFEST KREATORKI MAREK

Życie każdego człowieka przebiega w unikalny dla niego sposób. Każde znaczące wydarzenie, jakiego doświadczasz zostawia ślad. Każdy wzlot i upadek, każde uniesienie i każde cierpienie. Te doświadczenia zbliżają Cię do przeznaczenia. Jesteś tu, by wypełnić swoją unikalną rolę i misje. Od Ciebie zależy czy dla świata, czy tylko dla siebie. Twoim najważniejszym zadaniem jest odkryć niepowtarzalne wartości, trzymać się ich i działać w zgodzie z nimi. Oto mój kodeks moralny:

 1. JEDNOŚĆ. Wierzę w zróżnicowanie, humanizm i jednostkę jako najwyższe dobro. We wspólną ewolucję w stronę lepszej przyszłości. Postrzegam podobieństwa mimo różnić i akceptuję je, jako następstwo rozwoju.
 2. RADOŚĆ. Moją misją jest dawanie jak najczęstszego powodu do radości sobie i innym. Dążenie do utrzymania tej jednej z najwyższych emocji wg mapy poziomów świadomości David R. Hawkinsa, szczerze troszcząc się o ludzi wokół siebie.
 3. PRZEDSIEBIORCZOŚĆ. Szanowanie i wspieranie ludzi świadomych znaczenia rozwoju w życiu zawodowym, poprzez oferowanie wsparcia mentorskiego, by każda osoba mogła pójść indywidualną ścieżką, gotowa do założenia i prowadzenia własnej działalności użytecznej dla świata.
 4. WOLNOŚĆ. Rozumiem ją jako swobodę w wykonywaniu własnej pracy i realizacji życiowych dróg na swój sposób. Życie w oparciu o własny światopogląd. Jestem ambasadorką wolności nie od… czegoś, a wolności do… tworzenia, bycia, wyrażania siebie i własnego zdania. Pomagam ludziom i firmom wyjść z ograniczeń.
 5. TRANSFORMACJA. Moim przeznaczeniem jest ewolucja duchowa, intelektualna, emocjonalna, społeczna i finansowa. Wierzę, że rozwój osobisty jednostki powinien być najważniejszą rzeczą w życiu. Dlatego też wspieram wszystkich ludzi w transformacji w lepszą wersję siebie z wczoraj.
 6. PRAWDA. Nadrzędną wartością jest dla mnie prawda, nie krzywdząca innych ludzi dla własnych korzyści.
Rozwoj osobisty Ewa Nizio

POMAGAM STWORZYĆ NAJLEPSZĄ WERSJĘ MARKI, POPRZEZ POŁĄCZENIE DUCHOWOŚCI I BIZNESU

Praca ze mną podczas  KONSULTACJI, pomoże Ci odkryć w sobie odwagę do zmiany nastawienia, a także zrozumieć, że aby odnieść sukces, nie musisz pracować ciężej niż inni. Obalam sporo bezsensownych mitów. Pokazuję blokujące Cię przekonania. Podpowiadam, jak uzyskać dostęp do wyższych stanów świadomości i połączyć dwa piękne światy: duchowy i zawodowy, dając wolność i niezależność. Staniesz się właścicielem własnego życia. Na nowo odkryjesz siebie, swoją karierę, satysfakcję z pracy i otaczających Cię ludzi.

Największym wyzwaniem jest być sobą w świecie, który nieustannie próbuje zrobić z Ciebie kogoś innego.

Ludzie są stworzeni do budowania relacji, pragną się jednoczyć, stąd tak popularne od lat budowanie więzi przez media społecznościowe. Kluczem jest jednak zbudowanie silnej relacji z samym sobą i zaufania do własnych zasobów. Tylko mając wewnętrzną moc jesteś w stanie stanąć do realizacji swoich marzeń, wizji i celów. Jako świadomy leader, możesz skutecznie wydobywać to z innych. Niech więc  rozwój będzie Twoim najwyższym celem.

Zbuduj skalowalny biznes i uzyskaj wolnoŚĆ finansowĄ, relacyjnĄ, geograficznĄ i emocjonalnĄ