Zupełnie nowa, gwarantowana metoda budowania marki PRO...

„JAK ZBUDOWAĆ WIDOCZNĄ MARKĘ w 90 DNI

BEZ PRZEPALANIA BUDŻETU’’

Zarządzaj świadomie swoimi zasobami i umysłami klientów

Przekonaj się, jak możesz natychmiast zacząć działać, budować swój autorytet i status eksperta oraz odważnie sięgać po więcej  już po pierwszym spotkaniu.

ZACZYNAMY!

.

Pomagam ludziom i organizacjom, które utknęły w miejscu przejść transformację "od MAŁEGO do WIELKIEGO"

sygnet km zloty

MENTALNA TRANSFORMACJA

Pracując z podświadomością odkryjesz i zwiększysz swój potencjał. Poznasz kim jesteś i zaprogramujesz swój umysł na osiąganie wszystkiego, czego potrzebujesz. Poznasz i wdrożysz wspierające Cię przekonania, jak też pożegnasz blokady i nawyki, które stopowały Cię w drodze do szczęścia.

sygnet km zloty

PONADCZASOWA I ORYGINALNA MARKA

Poznasz i nauczysz się zarządzać 15 obszarami dochodowej i rozpoznawalnej marki. Określisz grupę docelową i poznasz potrzeby oraz frustracje swoich pracowników i klientów. Poznasz narzędzia skutecznej komunikacji i zawładniesz umysłami klientów słowem i obrazem. Zaczniesz rozdawać karty w branży!

sygnet km zloty

OBFITOŚĆ WIELOWYMIAROWA

Poznasz 6 filarów wolności, które pozwolą Ci żyć tak, jak chcesz i być kowalem swojego losu w każdym wymiarze życia. Od wolności finansowej, poprzez czas, relacje, rozwój, emocje, po wolność geograficzną. Nauczysz się zarządzać energią pieniądza, co pozwoli Ci cieszyć się życiem i pracować w lekkości.

kreatorka marek konsultacje

i wiele więcej...

o czym opowiesz mi na spotkaniu

KONSULTACJE ONLINE to najlepsza inwestycja w siebie, kiedy...

Moja metoda transformacji PRO.
Łączę praktykę biznesową z matrycami naukowymi oraz rozwojem mentalnym.

PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ

Pracując z podświadomością pozbędziesz się blokad mentalnych ograniczających sukces w każdej dziedzinie życia. Wdrożysz wspierające Cię przekonania oraz zmienisz te, które stopują Twój rozwój. Pozbędziesz się strachu o przyszłość zyskując spokój i dystans. Pożegnasz smutną przeszłość wchodząc w nowe projekty z odwagą i pewnością siebie.

ROZWÓJ PRZEZ MATRYCE NAUKOWE

Skuteczny biznes to przedsiębiorczość oparta o sprawdzone, powtarzalne procesy i procedury. Działając w oparciu o matryce przepracowane i wdrażane przez największych przedsiębiorców na świecie wzniesiesz swój biznes na wyżyny, przebijając mentalny sufit. Dostaniesz ode mnie matryce na każdy obszar Twojej działalności, uwzględniając branżę i cel.

ORGANIZACJA PRACY ZGODNIE Z CELEM

Poznasz i nauczysz się zarządzać wszystkimi obszarami markowego biznesu. Twoja marka będzie zarządzana strategicznie z uwzględnieniem celu, wartości, misji i wizji. Znając potrzeby i frustracje swoich klientów Twoje produkty będą zawsze użyteczne i pożądane. Zaczniesz z przyjemnością spełniać obietnice marki, zarabiając z lekkością.

Nie ma nic równie trudnego do zdobycia i
łatwiejszego do stracenia niż ZAUFANIE

Nieważne kim jesteś dzisiaj. Nieważne gdzie dzisiaj jesteś. Ludzie szukają rozwiązania na życie w chaosie w świecie zewnętrznym. Ale to iluzja i zwykłe kłamstwo. Chaos nie jest problemem, jak wiesz czego chcesz dla siebie, a czego potrzebuje Twój partner czy klient. Naucz się rozpoznawać jaki ma ból i frustrację.

Nie pójdziesz do przodu, jak Twój dzień będzie zawsze taki sam. Nic nie ma znaczenia, jak nie dotrzesz do klientów. Ludzie Ci nie zaufają, jak sam sobie nie ufasz. Rozwiązaniem dla Ciebie jest skuteczna i rozpoznawalna marka, nad którą możemy popracować wspólnie.

Twoim problemem nie jest brak pieniędzy czy klientów, czy nieodpowiedni ludzie. Twoim problemem jest brak wiedzy jak zrobić to skutecznie,  zaprzestanie działań i skutecznej komunikacji. Jeśli jesteś aktywny zawodowo, a brakuje Ci równowagi, płynności, radości, lekkości to problem nie leży w ludziach wokół Ciebie, a w braku odpowiedniego działania po Twojej stronie.

Przez ostatnie kilkanaście lat tworząc marki, obserwowałam, jak ludzie nieudolnie próbują przebić się na rynku wierząc, że wystarczy mieć produkt lub usługę, a klienci sami się pojawią. Jakość produktu nie ma znaczenia, dopóki klient nie przyjdzie i nie kupi.

Zrobiłam z przedsiębiorcami wiele strategii marek, które utykały w szufladzie, ponieważ blokady wewnętrzne i przekonania nie pozwalały im na działanie. Dzisiaj takie sytuacje nie mają już miejsca. Zaufanie do siebie, poczucie własnej wartości, działanie z odwagą i szczyptą ryzyka to minimum jakie dostaniesz.

Pokażę Ci kim jesteś i gdzie powinieneś być. Poznasz proste prawdy o sobie i innych, o których nie wiedziałeś.  Zobaczysz od czego uciekasz, a czego najbardziej potrzebujesz. Odkryjesz swój „święty GRALL”, który czeka na odnalezienie, aby doprowadzić Cię do celu z grupą lojalnej, zakochanej w Tobie społeczności, która kupuje i chce więcej.

Transformacyjny model konsultacji

jak przebiega konsultacja

OTWARCIE
budowanie relacji

Spotkanie zaczyna się od zbudowanie dobrej atmosfery, kontaktu i zaufania w zależności od stanu emocjonalnego klienta.

HISTORIA KLIENTA
cel konsultacji

Czas dla klienta na opowieść o obecnej, wymagającej zmiany sytuacji. Klient swobodnie i z lekkością przedstawia cel spotkania.

ANALIZA i DIAGNOZA
plan osiągnięcia celu

Po wysłuchaniu klienta rozpoczyna się etap analizy informacji, diagnozy potencjalnych blokad i wyznaczenie planu osiągnięcia celu.

INTERWENCJA
rozwiązanie problemu

Pomoc w osiągnięciu celu i nauka radzenia sobie z wyzwaniami w przyszłości przy pomocy odpowiednich narzędzi mentoringowych.

PODSUMOWANIE
odpowiedź na pytania

Podsumowanie wspólnej pracy i wyciągnięcie wniosków. Odpowiedzi na pytania klienta i nakreślenie planu dalszej pracy.

MOTYWACJA
praca domowa

Wywołanie stanu wysokiej motywacji i inspiracji. Przekazanie zadań dopasowanych do potrzeb klienta, aby kontynuował zmianę.

PROCES TWOJEJ TRANSFORMACJI

7 kroków do sukcesu

proces konsultacje kreatorka marek

PRZYJDŹ NA KONSULTACJE I ZACZNIJ SIĘGAĆ PO REZULTATY
KTÓRE SĄ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

OKREŚLISZ SWÓJ CEL

Wiesz dokąd zmierzasz, dzięki wypracowanej strategii działania i przy wsparciu osoby, która rozumie Twoją drogę

DOSTAJESZ WSPARCIE OSOBY, KTORA CIĘ ROZUMIE

Poprawiasz jakość swojego życia działając zgodnie ze strategią, przy wsparciu nauczyciela, który nie ocenia, a motywuje.

ZACZNIESZ SKUTECZNIE KORZYSTAĆ Z ZASOBÓW

Znasz i skutecznie wykorzystujesz każdy zasób, aby Twoje życie prywatne i biznesowe płynęło w lekkości

OTRZYMASZ SPRAWDZONE NARZĘDZIA

Pracujesz każdego dnia na sprawdzonych, etycznych i naukowo potwierdzonych matrycach, gwarantujących szybkie rezultaty.

ZACZNIESZ DZIAŁAĆ I DOŚWIADCZAĆ

Wiesz co masz robić, dokąd zmierzasz i realizujesz swoje marzenia, nie oglądając się w przeszłość, ani na innych ludzi.

OKREŚLISZ MISJĘ I WIZJĘ

Działasz zgodnie ze swoimi wartościami. Znasz hierarchię swoich wartości i na jej podstawie budujesz swoją przyszłość, jako marki użytecznej, działającej zgodnie z misją i wizją.

NAUCZYSZ SIĘ ZARZĄDZAĆ SWOIMI EMOCJAMI

Rozumiesz swoje emocje, umiesz je nazwać, rozpoznać i zarządzać nimi w każdej sytuacji.

ZBUDUJESZ WYŻSZE JA

Poznasz swoje wartości. Określisz swoje dobre i słabe strony. Zdefiniujesz obecne i potrzebne w przyszłości kompetencje. Poznasz swój typ osobowości i nauczysz się wykorzystywać na maxa swój potencjał.

POKONASZ WŁASNE OGRANICZENIA

Znajdziesz swoje blokady i zbędne nawyki. Wzmocnisz wspierające Cię przekonania i pożegnasz te, które stopują dojście do celu.

ZOSTANIESZ PANEM SWOJEGO PRZEZNACZENIA

Wybierasz dogodne godziny pracy i pracujesz z bez wychodzenia z domu

Biznes to 80% psychologii, a 20% działania

Zaczniemy od weryfikacji, gdzie jesteś TERAZ! Jakie masz zasoby? A czego jeszcze potrzebujesz, aby Twoja marka była… tak, była widoczna, uporządkowana i potrzebna światu.

Ale wcześniej… nauczysz się, jak zarządzać swoją obfitością, aby budzić się i zasypiać z wdzięcznością każdego dnia.

Będziesz przygotowany mentalnie na ogromny sukces, a musisz mi uwierzyć, że dzisiaj to jest największe wyzwanie.

 

.

TO JEST ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

Budowanie marki swojego życia wymaga mistrzowskich umiejętności. Na co dzień nie mamy na to czasu, ale też samemu ciężko jest dokonać analizy, co jeszcze możemy usprawnić, albo czego nie wzięliśmy pod uwagę, jak nie mamy wzorca.

Nie musisz mieć najlepszej marki na rynku, żeby wygrać. Musisz tylko zarządzać nią tak, aby realizowała Twój cel. Celem nie muszą być zera na koncie!

Możesz używać moich matryc, aby sprzedać swój produkt KAŻDEMU,
nawet jeśli jesteś słabym sprzedawcą. 
Możesz używać moich metod, aby zgromadzić lojalną społeczność,
nawet jeśli jesteś introwertykiem i nie lubisz ludzi.
Możesz używać moich strategii, aby marka była oryginalna i rozpoznawalna 
nawet jak nie mają jeszcze żadnego Twojego produktu.

To nie jest jakaś nonsensowna „teoria”. Tworzę takie marki od kilkunastu lat.
Ale z doświadczenia wiem, że bez tych bezszczelnie skutecznych metod, nikt by marki nie znał. 

Moja strategia PRO umożliwiają nawet początkującym markom wygrywać z silniejszą konkurencją.

Przeczytaj opinie klientów z ostatnich konsultacji

dołącz do grona zadowolonych klientów

Ewa jest niezwykle kreatywna i profesjonalna w budowaniu marki. Ma ogromne doświadczenie biznesowe, a spokój, który z niej emanuje powodują, że chce się współpracować. Człowiek czuje się pewnie pod jej skrzydłami. Jestem wdzięczna, że mogę pracować z Ewą. I każdemu kto jest lub chce stać się świadomym przedsiębiorcą, z serca polecam 😉

anna krasucka
Anna Krasucka

Pięć smaków

Ewa, dzisiaj to już swoim szkoleniem poszerzyłaś mi świadomość.

Bardzo się wzbraniałam od świata biznesu, a Ty swoim przykładem pokazujesz, że można energię i duchowość łączyć ze światem biznesu.

Bardzo Ci dziękuję. 

Opinia
Katarzyna Tabaszewska

Terapeuta od relacji

Gorąco polecam rozpoczęcie współpracy z Ewą każdemu, kto czuje, że  to czas na rozwój, a w szczególności osobom, które planują rozpoczęcie własnego biznesu i nie wiedzą gdzie i jak zacząć, ale również tym osobom, które prowadzą już własną działalność, jednak stoją w miejscu lub wręcz się cofają i potrzebują pomocy fachowca, by wejść na wyżyny swojego potencjału. Pewna inwestycja!

Maciej Lugowski

Maciej Ługowski

Restauracja Manioca

PIONIERKA BUDOWANIA ROZPOZNAWALNYCH MAREK W POLSCE

  • Mam 25 lat doświadczenia zawodowego
  • Ponad 10 lat prowadzę własne biznesy
  • Jestem Przedsiębiorcą, Mentorem biznesowym, Masterem NLP, Certyfikowanym Coachem i Hipnoterapeutą
  • Stworzyłam z sukcesem własne rozpoznawalne marki: White Marlin, Zoni, WuWu, DeClinic, Radio Bajka – nie jestem teoretykiem 😉
  • Ponad 8 lat jestem mentorem m.in. w programie „Biznes w kobiecych rękach” Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i EUROPEAN MENTORING & COACHING COUNCIL
  • Mam wiedzę z wielu branż – bankowość, finanse, IT, zarządzanie, media, gastronomia, medycyna, beauty, nowe technologie
  • Podchodzę do biznesu holistycznie i strategicznie, wykorzystując model BIZUKA
  • Prowadzę eksperckiego bloga 
  • Napisałam ponad 100 artykułów branżowych i ponad 500+ procedur
  • Przeprowadziłam ponad 5.000 godzin konsultacji
Ile byś dał, aby Twoje życie i standard poszły w górę o 100%?

Ile byś dał, aby stać się niezależnym i wolnym człowiekiem?

Pomyśl, ile to jest dla Ciebie warte?

MOJA OFERTA MIESIĘCZNA ZAWIERA:

i zwiększa efekt Twojej pracy

Konsultacje miesięczne online 1:1 na zoom
wartość: 9100 zł
Zdalny, spersonalizowany audyt marki
wartość: 1500 zł
BONUS: kontakt Messenger lub mail pomiędzy sesjami
wartość: 1000 zł
Autorski podręcznik „Jak zmienić swoje przekonania na wspierające i zacząć żyć w obfitości’’
wartość: 149 zł
Checklista „Jak zrobić audyt marki w 30 minut i wejść na wyższy poziom biznesu’’
wartość: 149 zł
Workbook „Jak napisać misje marki w 30 minut. Przykłady.'’
wartość: 149 zł
Nagrania z konsultacji
wartość: 50 zł
ebook „Kompetencje przyszłości. Moje życie zawodowe’’
wartość: 49 zł
ebook „Ocena swojego życia. Koło życia’
wartość: 49 zł
ebook „Jak zmierzyć samoocenę. Poznaj swój potencjał’
wartość: 49 zł
BONUS: dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
wartość: 500 zł
RAZEM
12.744 zł

Wybierz swój plan konsultacji:

*  Ceny dla firm przy większych programach rozwojowych ustalane są indywidualnie

PAKIET 3S

ważność 3 miesiące

2.247 zł

cena za 1 sesję 749 zł

POWER UP

jedna sesja

1230 zł

MENTORING MIESIECZNY

4.920 zł

kontakt telefon + mail

GWARANCJA SATYSFAKCJI

albo ZWROT PIENIĘDZY!

Zawsze biorę ryzyko na siebie!

Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu lub bez powodu uznasz, 
że spotkanie ze mną nie zmieniło Twojego życia w ciągu 90-dni od zakończenia naszej pracy…

a efekty nie przerosną Twoich oczekiwać to napisz do mnie, a zwrócę Ci wszystkie Twoje pieniądze, a Ty zachowasz dla siebie wszystkie otrzymane podczas wspólnej pracy materiały.

Wiem, że ta gwarancja jest szalona

…ale wierzę w Twoją uczciwość.

Nie mam powodu, aby Ci nie ufać i wiem, że jeśli zaczniesz działać i budować swoją markę świadomie to będziesz mi wdzięczny i nie poprosisz o zwrot.

Wiem, że moje konsultacje realnie zmieniają ludziom życie. Dlatego mogę dawać śmiałe gwarancje.

ZACZNIJ DZIAŁAĆ TERAZ!

Umów się na pierwsze spotkanie ze mną.
Pomogę Ci ustalić, co jest teraz Twoim priorytetem i co najbardziej Ci się przyda w tym momencie.
Inwestycja w siebie to najskuteczniejsza droga do szybkiej transformacji.