KONSULTACJE

BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ

marka osobista Ewa Nizio
5/5

Zbuduj silną i oryginalną markę osobistą tworząc unikalną Biblię marki – czyli pełne kompendium wiedzy o Tobie i produkcie / usłudze jaką oferujesz.

Bądź ekspertem w swoim środowisku. Działaj skutecznie w sieci. Zdobądź lepszą pracę, poważanie w zespole lub obiecujące kontrakty biznesowe. Zainwestuj w siebie i swoją przyszłość.

Transformacja jaką proponuję jest dla odważnych, pragnących zmienić swoje życie osób fizycznych, wolnych zawodów, szefów, właścicieli firm. Potrzebujesz więcej argumentów, zajrzyj na stronę budowanie marki osobistej.

BIBLIA MARKI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

budowanie marki przedsiebiorca
5/5

Już po 30 dniach Twoje biznesowe życie zmieni się o 180 stopni.

Będziesz zarządzał świadomie swoją marką i środowiskiem wokół siebie, na podstawie narzędzi i metod o których nie wiedziałeś, że istnieją.  Biblia Twojej marki pozwoli Ci zostać świadomym strategiem własnego brandu. Dasz marce swoje najlepsze cechy, swoje DNA i swój charakter. 

Podczas pracy dostaniesz wiedzę praktyczną łączącą matryce naukowe z doświadczeniem biznesowym, oraz stworzysz oryginalną strategię marki. To pozwoli Ci szybko zbudować biznesowe imperium i doświadczyć wolności finansowej.