O MNIE

MISJA KREATORKI MAREK

Wykorzystać swoją wrażliwość, talent i wykształcenie, by uczynić świat lepszym dla ludzi, którzy nie mieli tyle szczęścia, co ja, czyli… edukacja poprzez nieustanny, wszechstronny i świadomy rozwój osobisty oraz zawodowy pozwalający na transformację w każdym aspekcie życia.

mam najlepszą pracę na świecie - odmieniam ludziom życie

KONSULTANT MULTIBRANŻOWY

Cześć, nazywam się Ewa Skrobańska Nizio i zarabiam na życie dając mentalnego, kreatywnego i zarządczego kopa tym, którzy tego potrzebują.

Jestem skuteczną konsultantką biznesową, mentorką i kreatorką rozpoznawalnych marek. Ukończyłam z sukcesem studia magisterskie z zarządzania finansami, studia podyplomowe z marketingu medialnego i politycznego oraz studia menedżerskie MBA Dr Mateusza Grzesiaka.

Pomagam ludziom i organizacjom osiągać zaplanowane cele osobiste i zawodowe poprzez dostarczanie zdobytej przez 25 lat wiedzy w sektorze bankowym, informatycznym, medycznym, e-commerce, gastronomii i mediach. Stawiam na wymianę doświadczeń z ludźmi nastawionymi na „zmianę”, łącząc matryce naukowe z praktyką biznesową.

25 LAT DOŚWIADCZENIA

W swojej pracy bazuję na wiedzy pochodzącej z różnych dziedzin nauk, które przyjmują formę konkretnych, skutecznych narzędzi w obszarach zarządzania, marketingu, samorealizacji i duchowości

Wspieram przedsiębiorców i osoby prywatne w realizacji celów w duchu work life balance, którzy zazwyczaj wiedzą czego chcą, a potrzebują jedynie iskry, by ich zainspirować do działania. Pracuję m.in. z właścicielami, zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską jako doradca biznesowy, patrząc na każdy brand holistycznie, jako unikalną, użyteczną dla świata organizację.

Od ponad 8 lat wspieram startupy jako mentorka w wielu organizacjach kobiecych. Moja przygoda z mentoringiem rozpoczęła się od organizacji Lady Business Club w 2012 roku. Uczestniczę jako mentor w programie „Biznes w kobiecych rękach” w ramach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Jestem też członkinią European Mentoring & Coaching Council – EMCC International.

ewa skrobanka nizio nagroda luksusowa marka
lususowa marka
luksusowa marka roku
kreatorka marek osobowosc roku
MEDIA WYWIADY
businesswomanlife czerwiec 2022 ewa nizio
wywiad marka osobista ewanizio businesswomanandlife
KREATORKA MAREK

Wraz z freelancerami, osobami prywatnymi i przedstawicielami firm tworzę SKUTECZNE MARKI OSOBISTE. Głęboko wierzę, że dobra marka, to użyteczna dla świata marka z przemyślaną misją i zdefiniowanymi wartościami. Tworzę historię. Jest magia… osoby, miejsca, produktu…  emocji, chwili, pierwszego wrażenia i każdego kolejnego.

Stworzyłam miejsca unikalne, gdzie prostota przekazu zderza się z bogactwem odbioru, nadając temu duetowi nową wartość.

Moje PROJEKTY BIZNESOWE podkreślają  klimat miejsca i nietuzinkowy charakter brandu. Przywołuję w tych przestrzeniach dobre wspomnienia, skojarzenia, zapachy, dźwięki zachowując ich pierwotny charakter. Pobudzam zmysły i pozwalam się odbiorcom w tych emocjach zatracić. Odkrywam to, co zapomniane z szacunkiem do historii, tradycji i współczesności tworząc trendy i niecodzienne połączenia. 

Autostradą do sukcesu jest BIBLIA MARKI, która prowadzi właściciela przez życie i otwiera wrota do obfitości.

ponad 8 LAT MENTORINGU

Konsulting buduje świat kariery zawodowej i biznesu, a korzysta z niego każdy świadomy właściciel firmy. Moi klienci najczęściej korzystają z mentoringowego wsparcia tj. regularnych spotkań, podczas których szlifujemy pomysły i nadajemy kierunek ich działaniom.

Nigdy nie podpisałabym się własnym nazwiskiem pod projektem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie. Moje motto życiowe brzmi: Stwórz najlepszą wersję siebie, abyś był użyteczny dla świata”.

Rozwój lubi ciszę. Ujawnianie zbyt wielu informacji i wszechobecność wydaje się odbierać magię transformacji. Uważam, że subtelna, ale codzienna zmiana, jest nie tylko bardziej skuteczna, lecz także bardziej efektywna, niż krzyczenie z całych sił.

Zapoznaj się z moją ofertą i podejmij najlepszą dla siebie decyzję!

Ewa Skrobańska Nizio