Szukaj
Close this search box.

O MNIE

nic wielkiego nie powstaje samotnie

KONSULTANT MULTIBRANŻOWY

Cześć, nazywam się Ewa Skrobańska i zarabiam na życie dając mentalnego, kreatywnego i zarządczego kopa tym, którzy tego potrzebują.

Jestem skuteczną konsultantką biznesową, mentorką i kreatorką rozpoznawalnych marek. Ukończyłam z sukcesem studia magisterskie z zarządzania finansami, studia podyplomowe z marketingu medialnego i politycznego oraz studia menedżerskie MBA Dr Mateusza Grzesiaka.

Pomagam ludziom i organizacjom osiągać zaplanowane cele osobiste i zawodowe poprzez dostarczanie zdobytej przez 25 lat wiedzy w sektorze bankowym, informatycznym, medycznym, e-commerce, gastronomii i mediach. Stawiam na wymianę doświadczeń z ludźmi nastawionymi na „zmianę”, łącząc matryce naukowe z praktyką biznesową.

Kreuję marki osobiste, firmowe i produktowe. Tego właśnie uczę swoich klientów. Nie „prowadzenia” firmy, a skutecznego zarządzania biznesem poprzez markę. To marka sprzedaje, a nie ludzie.

POMAGAM ZMIENIAĆ ŚWIAT NA LEPSZE POPRZEZ BUDOWANIE ETYCZNEGO i DOCHODOWEGO BIZNESU W OPARCIU O SPRAWDZONY AUTORSKI PRODUKT "BIBLIA MARKI".

Od ponad 10 lat tworzę własne marki oraz doradzałam klientom, jak zrobić to dobrze. Czego nauczy o marce nauczyciel, który sam nie stworzył rozpoznawalnych marek? Zależało mi na stworzeniu produktu, który zapewni pomoc przedsiębiorcom na większą skalę. Z którego będzie mógł skorzystać każdy, kto ma taką potrzebę, oszczędzając czas i pieniądze. Moim celem jest, by Biblia Marki ® dostarczyła cennej wiedzy każdemu, kto chce stworzyć swoją markę osobistą lub firmową, zbudować skalowalny biznes i doświadczyć wolności finansowej.

Ewa Nizio Marka osobista
MISJA KREATORKI MAREK

Wykorzystać swoją wrażliwość, talent i wykształcenie, by uczynić świat lepszym dla ludzi, którzy nie mieli tyle szczęścia, co ja, czyli… edukacja poprzez nieustanny, wszechstronny i świadomy rozwój osobisty oraz zawodowy pozwalający na transformację w każdym aspekcie życia.

mam najlepszą pracę na świecie - odmieniam ludziom życie

25 LAT DOŚWIADCZENIA

W swojej pracy bazuję na wiedzy pochodzącej z różnych dziedzin nauk, które przyjmują formę konkretnych, skutecznych narzędzi w obszarach zarządzania, marketingu, samorealizacji i duchowości

Wspieram przedsiębiorców i osoby prywatne w realizacji celów w duchu work life balance, którzy zazwyczaj wiedzą czego chcą, a potrzebują jedynie iskry, by ich zainspirować do działania. Pracuję m.in. z właścicielami, zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską jako doradca biznesowy, patrząc na każdy brand holistycznie, jako unikalną, użyteczną dla świata organizację.

Od ponad 8 lat wspieram startupy jako mentorka w wielu organizacjach kobiecych. Moja przygoda z mentoringiem rozpoczęła się od organizacji Lady Business Club w 2012 roku. Uczestniczę jako mentor w programie „Biznes w kobiecych rękach” w ramach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Jestem też członkinią European Mentoring & Coaching Council – EMCC International.

Poznasz metody budowania skutecznej marki już podczas jednej konsultacji

Jeśli uważasz, że życie jest skomplikowane – to takie będzie. Jeśli uważasz, że każdy biznes można prowadzić bez zapierdolingu – to masz 100% racji!

WierzĘ, że jesteś tutaj, bo szukasz recepty na bycie osobĄ wolnĄ i niezależnĄ

Właśnie masz przed sobą kobietę, która pomoże Ci taką ścieżkę zrealizować.

Jesteś we właściwym miejscu, aby pozyskać sprawdzoną wiedzę w empatycznym środowisku. Nauczyć się systemów zarządzania, które traktują człowieka jako istotę wielowymiarową! Wypełnić swoją unikalną rolę, ścieżkę kariery i misję. Wielkość najlepiej osiągać z wielkimi! Zapraszam Cię do mojego świata rozwoju osobistego i biznesu użytecznego dla świata. Nie tylko dlatego, że zawodowo zajmuję się tym już 25 lat, ale też, dlatego, że mam w tym konkretne rezultaty.

Świat jest zbyt złożony, by podbijać go w pojedynkę. Chcę poznać Cię bliżej, dlatego zachęcam Cię do zapisu na Newsletter lub też dołączenia na mój profil na Facebooku, gdzie dzielę się swoją duchowo-biznesową codziennością.

Powodzenia!

kreatorka marek osobowosc roku
luksusowa marka roku
lususowa marka
ewa skrobanka nizio nagroda luksusowa marka

Urodzić siĘ na świecie, który nie wierzy w Twój potencjaŁ, nie daje Ci możliwości, ani Łatwej drogi do rozwoju, a mimo to być w stanie spojrzeć i wyobrazić sobie go innym i zaskoczyć go wŁasnĄ transformacjĄ.

MANIFEST KREATORKI MAREK

Życie każdego człowieka przebiega w unikalny dla niego sposób. Każde znaczące wydarzenie, jakiego doświadczasz zostawia ślad. Każdy wzlot i upadek, każde uniesienie i każde cierpienie. Te doświadczenia zbliżają Cię do przeznaczenia. Jesteś tu, by wypełnić swoją unikalną rolę i misje. Od Ciebie zależy czy dla świata, czy tylko dla siebie. Twoim najważniejszym zadaniem jest odkryć niepowtarzalne wartości, trzymać się ich i działać w zgodzie z nimi. Oto mój kodeks moralny:

  1. JEDNOŚĆ. Wierzę w zróżnicowanie, humanizm i jednostkę jako najwyższe dobro. We wspólną ewolucję w stronę lepszej przyszłości. Postrzegam podobieństwa mimo różnić i akceptuję je, jako następstwo rozwoju.
  2. RADOŚĆ. Moją misją jest dawanie jak najczęstszego powodu do radości sobie i innym. Dążenie do utrzymania tej jednej z najwyższych emocji wg mapy poziomów świadomości David R. Hawkinsa, szczerze troszcząc się o ludzi wokół siebie.
  3. PRZEDSIEBIORCZOŚĆ. Szanowanie i wspieranie ludzi świadomych znaczenia rozwoju w życiu zawodowym, poprzez oferowanie wsparcia mentorskiego, by każda osoba mogła pójść indywidualną ścieżką, gotowa do założenia i prowadzenia własnej działalności użytecznej dla świata.
  4. WOLNOŚĆ. Rozumiem ją jako swobodę w wykonywaniu własnej pracy i realizacji życiowych dróg na swój sposób. Życie w oparciu o własny światopogląd. Jestem ambasadorką wolności nie od… czegoś, a wolności do… tworzenia, bycia, wyrażania siebie i własnego zdania. Pomagam ludziom i firmom wyjść z ograniczeń.
  5. TRANSFORMACJA. Moim przeznaczeniem jest ewolucja duchowa, intelektualna, emocjonalna, społeczna i finansowa. Wierzę, że rozwój osobisty jednostki powinien być najważniejszą rzeczą w życiu. Dlatego też wspieram wszystkich ludzi w transformacji w lepszą wersję siebie z wczoraj.
  6. PRAWDA. Nadrzędną wartością jest dla mnie prawda, nie krzywdząca innych ludzi dla własnych korzyści.
MEDIA WYWIADY
businesswomanlife czerwiec 2022 ewa nizio
wywiad marka osobista ewanizio businesswomanandlife
wywiad ewa nizio pewnosc siebie

BusinessWoman&Life

pewnosc-siebie kreatorkamarek
Rozwoj osobisty Ewa Nizio

POMAGAM STWORZYĆ NAJLEPSZĄ WERSJĘ MARKI, POPRZEZ POŁĄCZENIE DUCHOWOŚCI I BIZNESU

Praca ze mną podczas KONSULTACJI, pomoże Ci odkryć w sobie odwagę do zmiany nastawienia, a także zrozumieć, że aby odnieść sukces, nie musisz pracować ciężej niż inni. Obalam sporo bezsensownych mitów. Pokazuję blokujące Cię przekonania. Podpowiadam, jak uzyskać dostęp do wyższych stanów świadomości i połączyć dwa piękne światy: duchowy i zawodowy, dając wolność i niezależność. Staniesz się właścicielem własnego życia. Na nowo odkryjesz siebie, swoją karierę, satysfakcję z pracy i otaczających Cię ludzi.

Największym wyzwaniem jest być sobą w świecie, który nieustannie próbuje zrobić z Ciebie kogoś innego.

Ludzie są stworzeni do budowania relacji, pragną się jednoczyć, stąd tak popularne od lat budowanie więzi przez media społecznościowe. Kluczem jest jednak zbudowanie silnej relacji z samym sobą i zaufania do własnych zasobów. Tylko mając wewnętrzną moc jesteś w stanie stanąć do realizacji swoich marzeń, wizji i celów. Jako świadomy leader, możesz skutecznie wydobywać to z innych. Niech więc  rozwój będzie Twoim najwyższym celem.

Zbuduj skalowalny biznes i uzyskaj wolnoŚĆ finansowĄ, relacyjnĄ, geograficznĄ i emocjonalnĄ

KREATORKA MAREK

Wraz z freelancerami, osobami prywatnymi i przedstawicielami firm tworzę SKUTECZNE MARKI OSOBISTE. Głęboko wierzę, że dobra marka, to użyteczna dla świata marka z przemyślaną misją i zdefiniowanymi wartościami. Tworzę historię. Jest magia… osoby, miejsca, produktu…  emocji, chwili, pierwszego wrażenia i każdego kolejnego.

Stworzyłam miejsca unikalne, gdzie prostota przekazu zderza się z bogactwem odbioru, nadając temu duetowi nową wartość.

Moje PROJEKTY BIZNESOWE podkreślają  klimat miejsca i nietuzinkowy charakter brandu. Przywołuję w tych przestrzeniach dobre wspomnienia, skojarzenia, zapachy, dźwięki zachowując ich pierwotny charakter. Pobudzam zmysły i pozwalam się odbiorcom w tych emocjach zatracić. Odkrywam to, co zapomniane z szacunkiem do historii, tradycji i współczesności tworząc trendy i niecodzienne połączenia. 

Autostradą do sukcesu jest BIBLIA MARKI, która prowadzi właściciela przez życie i otwiera wrota do obfitości.

ponad 8 LAT MENTORINGU

Konsulting buduje świat kariery zawodowej i biznesu, a korzysta z niego każdy świadomy właściciel firmy. Moi klienci najczęściej korzystają z mentoringowego wsparcia tj. regularnych spotkań, podczas których szlifujemy pomysły i nadajemy kierunek ich działaniom.

Nigdy nie podpisałabym się własnym nazwiskiem pod projektem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie. Moje motto życiowe brzmi: Stwórz najlepszą wersję siebie, abyś był użyteczny dla świata”.

Rozwój lubi ciszę. Ujawnianie zbyt wielu informacji i wszechobecność wydaje się odbierać magię transformacji. Uważam, że subtelna, ale codzienna zmiana, jest nie tylko bardziej skuteczna, lecz także bardziej efektywna, niż krzyczenie z całych sił.

Zapoznaj się z moją ofertą i podejmij najlepszą dla siebie decyzję!

Ewa Skrobańska